Geberit

Pisoárový systém Geberit –
všechny výhody z jednoho zdroje

Koncept úspory vody

Všechny části pisoárového systému Geberit jsou navržené tak, aby jejich spotřeba vody byla co nejmenší a zároveň nebylo nutné snižovat nároky na hygienu.

Optimální spláchnutí

Důmyslná vnitřní geometrie a na míru navržená splachovací hlavice zajistí ideální opláchnutí pisoáru pomocí pouhých 0,5 litrů vody.

Zpět

Variabilní splachovací objemy

Ventil s vestavěným regulátorem průtoku přizpůsobuje množství splachovací vody podle aktuálního tlaku ve vnitřních rozvodech budovy.

Zpět

Řešení bez vody

Pisoáry Geberit Preda a Selva mohou být provozovány také bezvodým způsobem. Speciálně vyvinutý hybridní sifon zaručuje vysokou odtokovou kapacitu.

Zpět

Sladěný vzhled

Všechny části pisoárového systému Geberit jsou vzájemně vizuálně sladěné. Výsledkem je nadčasový design vhodný do každého interiéru.

Možnost výběru

Tlačítka splachování Geberit jsou k dispozici v různých designech, barvách a materiálech. Pro manuální nebo bezdotykové ovládání.

Zpět

Dvě pisoárové mísy

Kvalita Geberit je vtělena také do pisoárových keramických mís. Štíhlý pisoár Preda a robustní pisoár Selva jsou k dispozici v různých úpravách, včetně řešení pro bezvodý provoz.

Zpět

Dělicí stěny

Pisoárový systém Geberit doplňuje široký výběr pisoárových dělicích stěn ze skla nebo plastu v různých barevných provedeních.

Zpět

Integrované ovládání

Integrované ovládání splachování pisoárů je jak po estetické, tak po funkční stránce chloubou pisoárového systému Geberit. Řídicí jednotka je nenápadně skrytá v keramickém těle urinálu.

Zpět

Snadná instalace

Při vývoji pisoárového systému jsme si dali záležet na tom, aby jeho montáž byla co nejjednodušší. Protože to je jedna z předností, díky které jsou výrobky Geberit tak oblíbené mezi instalatéry.

Nastavitelná zápachová uzávěrka

Výšku zápachové uzávěrky lze upravit bez použití nářadí. Dosáhnout dokonale přesné instalace nebylo nikdy tak snadné.

Zpět

Přednastavené montážní prvky

Montážní prvky Geberit, které jsou dodávané z výroby v potřebném nastavení, jsou zárukou pohodlné montáže a spolehlivé funkčnosti podomítkových systémů.

Zpět

Udržitelné a ekologické

Výroba a provoz pisoárového systému Geberit nezatěžuje životní prostředí příliš velkou spotřebou přírodních surovin a významně tak přispívá k vysokým standardům udržitelného stavebnictví.

Úspora vody

Všechny části systému byly navrženy tak, aby šetřily s vodou. Jejich důmyslná konstrukce umožňuje efektivní využití i malého množství splachovací vody.

Zpět

Nízká spotřeba elektřiny

Provoz pisoárového systému Geberit je ekologický také díky hybridní zápachové uzávěrce a vlastní výrobě elektřiny pomocí integrovaného generátoru.

Zpět

Jednoduše flexibilní

Pisoárový systém Geberit nabízí vhodné řešení pro všechny stavební situace. Pokud se Vaše potřeby časem změní, je možné systém upravit nebo rozšířit i dodatečně.

Bezdotykové nebo manuální ovládání

Nabídka zahrnuje manuální a elektronické podomítkové ovládání splachování s možností individuálního nastavení.

Zpět

Různé způsoby napájení

Řídicí jednotka splachování může být napájena ze sítě, z baterie nebo pomocí nezávislého vestavěného generátoru.

Zpět

Integrované ovládání

Dokovací stanice řídicí jednotky má univerzální rozhraní, které umožňuje i pozdější změnu způsobu napájení elektřinou.

Zpět

Variabilní splachovací programy

Objem splachovací vody a intervaly mezi splachováním lze nastavit podle potřeby. Pisoárový systém Geberit zde nabízí velkou flexibilitu, včetně bezvodého řešení.

Zpět

Léty prověřená spolehlivost

Na dlouhodobou provozní spolehlivost systému se můžete plně spolehnout. Všechny jeho části totiž pocházejí z jednoho osvědčeného zdroje – firmy Geberit, evropské jedničky na trhu sanitárních technologií.

Prevence vodního kamene

Speciální konstrukce splachovací hlavice zaručuje vysokou průtokovou rychlost, která přirozeně brání usazování vodního kamene a zanášení otvorů.

Zpět

Ventil s kombinovaným filtrem

Kombinovaný jemný a hrubý filtr uvnitř ventilu spolehlivě zachycuje nečistoty z vodovodního řadu a brání jeho ucpání.

Zpět

Osvědčené komponenty Geberit

Všechny části pisoárového systému Geberit byly odzkoušeny v praktických testech a mají dlouhou životnost. Garantujeme, že náhradní díly pro naše pisoárové systémy budou k dostání po dobu minimálně deseti let.

Zpět

Hospodárný provoz

Pisoárový systém Geberit byl vyvinut pro specifické provozní požadavky veřejného sektoru. Jeho ekonomická výhodnost vynikne právě v podmínkách nepřetržitého provozu.

Pohodlná údržba

Části pisoárového systému Geberit podléhající opotřebení, jako například zápachová uzávěrka nebo odtokové sítko, jsou cenově dostupné. Pravidelné servisní práce na systému jsou snadné a rychlé.

Zpět

Nízká spotřeba vody

Díky pouhým 0,5 litrům vody, které stačí k optimálnímu spláchnutí, a díky možnosti využití bezvodého řešení jsou provozní náklady velmi nízké.

Zpět

Úspora času u servisních prací

Provozní části pisoáru jsou přístupné bez nutnosti demontáže pisoárové keramiky, a proto je jejich údržba mimořádně rychlá a snadná.

Zpět

Hygiena bez kompromisů

Části pisoárového systému Geberit se nejen snadno čistí, ale jejich sofistikovaná konstrukce sama zabraňuje usazování nečistot.

Design bez okrajů

Pisoárová mísa bez okrajů dobře vypadá a její provoz je hygienický. Nejen ona, ale také například dělicí pisoárové stěny byly navrženy tak, aby se na nich nemohla usazovat špína.

Zpět

Efektivní splachování

Splachovací hlavice je navržená na míru vnitřní geometrii pisoárových mís Geberit. Dokonalé opláchnutí mísy zvyšuje hygienu a brání vzniku nepříjemného zápachu.

Zpět

Hybridní zápachová uzávěrka

Inovativní hybridní zápachová uzávěrka s membránou umožňuje vysokou průtokovou kapacitu a zabraňuje šíření zápachu.

Zpět

Snadná údržba

Pro servisní práce je nespornou výhodou snadný přístup ke všem provozním částem pisoáru, aniž by bylo třeba demontovat keramickou mísu.

Přístup ke splachovací hlavici

Splachovací hlavice je pro snadné čištění nebo výměnu přístupná zepředu. Její konstrukce umožňuje vysokou průtokovou rychlost a zabraňuje usazování vodního kamene.

Zpět

Snadno přístupná řídicí jednotka

Řídicí jednotka integrovaného ovládání splachování je umístěna v dokovací stanici ve spodní části pisoárové mísy. V případě údržby tak stačí pouze odklopit kryt a není třeba sundávat celou mísu.

Zpět

Přímý přístup k odpadnímu systému

K zápachové uzávěrce se snadno dostanete vrchem a můžete ji rychle vyměnit. Získáte tak přímý přístup k odpadnímu systému.

Zpět
Back to Start